-
Single Bundles
The Mane Hairikane takes extreme pride in making sure customers are provided with nothing but the BEST! That is why it is luxurious and one of a kind. When you buy our hair you are not just buying hair but receiving an experience. Our...- From $90.00
- From $90.00
- Unit price
- per
-
613 Blonde Hair
The Mane Hairikane takes extreme pride in making sure customers are provided with nothing but the BEST! That is why it is luxurious and one of a kind. When you buy our hair you are not just buying hair but receiving an experience. Our...- From $73.00
- From $73.00
- Unit price
- per
-
5X5 Closures
The Mane Hairikane takes extreme pride in making sure customers are provided with nothing but the BEST! That is why it is luxurious and one of a kind. When you buy our hair you are not just buying hair but receiving an experience. Our...- From $75.00
- From $75.00
- Unit price
- per
-
13x4 Frontals
The Mane Hairikane takes extreme pride in making sure customers are provided with nothing but the BEST! That is why it is luxurious and one of a kind. When you buy our hair you are not just buying hair but receiving an experience. Our...- From $75.00
- From $75.00
- Unit price
- per
-
13x4 613 Frontals
The Mane Hairikane takes extreme pride in making sure customers are provided with nothing but the BEST! That is why it is luxurious and one of a kind. When you buy our hair you are not just buying hair but receiving an experience. Our...- From $145.00
- From $145.00
- Unit price
- per
-
13x6 Frontals
The Mane Hairikane takes extreme pride in making sure customers are provided with nothing but the BEST! That is why it is luxurious and one of a kind. When you buy our hair you are not just buying hair but receiving an experience. Our...- From $140.00
- From $140.00
- Unit price
- per
-
613 6x6 Closure
The Mane Hairikane takes extreme pride in making sure customers are provided with nothing but the BEST! That is why it is luxurious and one of a kind. When you buy our hair you are not just buying hair but receiving an experience. Our...- From $140.00
- From $140.00
- Unit price
- per